KADRA

•  Ciocia Asia i Wujek Mirek - nad działalnością przedszkola czuwają, jak zajdzie potrzeba to w piłkę z dziećmi grają, finansami się zajmują i zabawki dzieciom kupują.
  •  Ciocia Asia i Ciocia Kasia- razem działają, planują, pracę przedszkola organizują, skarg rzadko wysłuchują.
  •     Ciocia Mariola i Ciocia Ania - to ciocie, które pracują w czoła pocie, aby każdy Tygrysek dobrze się czuł i wesoły do przedszkola przychodził.
  •   Ciocia Wioletka i Ciocia Agatka - z tego słyną, że chodzą z wesołą miną, z Sówkami  pracują i czasu nie marnują.
  •   Ciocia Kasia - poza porządkami, zajmuje się też dzieci pełnymi brzuszkami, a gdy trzeba to i zatańczy i zaśpiewa.
  •   Ciocia Kasia "Nutka" - to jest ktoś co zaśpiewa  i  zatańczy coś, na dodatek gra i dlatego rytmika  to świetna zabawa.
  •     Wujek Robert - na gimnastyce korekcyjnej się zna i dlatego On,Tygryski i Sowy to zgrana drużyna.
  •  Ciocia Justyna - po angielsku z dziećmi rozmawia, dlatego nie Dzień dobry, a Good morning, nie do widzenia, a Goodbye, z ciocia zajęcia to dla wszystkich raj
  • Ciocia Kasia "Nutka" tańce prowadzi, a każdy przedszkolak świetnie na nich sobie radzi!!!
  •  Wujek Jarosław - to piłkarz  nie lada, z nim zajęcia z piłką mamy i dlatego nawet do bramki gole   trafnie strzelamy.
  •  Ciocia Dominika  -  nad dotykiem, słuchem, smakiem i ruchem pracuje, nazwa tych zajeć to ćwiczenia sensoryczne każdy na nich świetnie się czuje!!!.
  •  Ciocia Madzia - gdy język w buzi szwankuje to terapią  logopedyczną   się zajmuje.