Tytuł podstrony

Zawartośc podstrony

▷ Kubuś Puchatek: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ...OPIEKA GODZINOWA W KUBUSIUnowa propozycja dla Rodziców

Każdy z nas może napotkać kiedyś problem dotyczący opieki nad dzieckiem podczas załatwiania ważnych spraw w urzędzie, wizyty u fryzjera, lekarza, czy też zrobienia zakupów.

Dlatego w naszym przedszkolu proponujemy Państwu OPIEKĘ NA GODZINY -  pozostawienie dziecka pod opieką naszej wykwalifikowanej  kadry nauczycieli z poczuciem, że jest  bezpieczne . A w tym czasie będziecie mogli Państwo załatwić ważne sprawy .

OPIEKA GODZINOWA  to opieka w wybranych godzinach dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30. do 18.00. w miłej, rodzinnej i bezpiecznej atmosferze.

CENA ZA POBYT DZIECKA W PRZEDSZKOLU :

·         za 1 godzinę – 20 zł

KARNETY :

·         za 20 godzin – 240 zł.

·         za 30 godzin – 300 zł

·         za 40 godzin – 320 zł

Za pobyt godzinowy lub karnet opłata pobierana jest z góry, najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i pobierane ryczałtowo z góry w wysokości 14,50 zł za dzień.

Karnet rozliczany jest za każde rozpoczęte pół godziny.  Za niewykorzystane godziny w terminie nie są zwracane pieniądze.  Karnet ważny jest 30 dni.

Pobyt dziecka w przedszkolu należy zgłosić dzień wcześniej do godz. 12:00.

Dzieci na godziny przyjmujemy w miarę wolnych miejsc danego dnia.