Strefa rodzica

Witamy w strefie rodzica!

Tutaj znajdą Państwo wszelkie dokumenty i informacje dotyczące naszego przedszkola.
Zachęcamy również do skorzystania z porad dla rodziców dostępnych w menu po prawej stronie strony.

Klauzula informacyjna - przetwarzanie danych osobowych

Ankieta_informacyjna.doc

WAKACJE 2018

Wszystkim naszym przedszkolakom oraz ich Rodzicom dziękujemy za mile spędzony  czas w roku szkolnym 2017/18 oraz życzymy wspaniałego wypoczynku podczas rozpoczynających się wakacji.

Dyrekcja i nauczyciele Przedszkola Kubuś

Podobny obraz

SZANOWNI RODZICE

Serdecznie zapraszamy dzieci nowoprzyjęte do naszego przedszkola na rok szkolny 2018/19 wraz z Rodzicami na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w dniach od 28 do 31 sierpnia 2018r. w godzinach od 10.00. do 11.30.

Bardzo prosimy o przyniesienie obuwia zamiennego.

Znalezione obrazy dla zapytania przedszkole obrazki animowane

SZANOWNI  PAŃSTWO

Informujemy, że od maja 2018 r. nasze Przedszkole z Żłobek w posiłki będzie zaopatrywała firma cateringowa „EXTRIM” Arkadiusz Muszyński, ul. Turniejowa 73F/30, 30-619 Kraków.

Cena posiłków pozostaje bez zmian - 13 zł.