Strefa rodzica

Witamy w strefie rodzica!

Tutaj znajdą Państwo wszelkie dokumenty i informacje dotyczące naszego przedszkola.
Zachęcamy również do skorzystania z porad dla rodziców dostępnych w menu po prawej stronie strony.

Klauzula informacyjna - przetwarzanie danych osobowych

Ankieta_informacyjna.doc

ZAPROSZENIE

Szanowni Rodzice serdecznie zapraszamy na uroczystość PASOWANIA NA  PRZEDSZKOLAKA, która odbędzie się w dniu 23 października 2019r.o godz. 15.30.

(Uroczystość dla dzieci, które w zeszłym roku nie były pasowane  Szczegółowe informacje u wychowawców).

Podobny obraz

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ    W KRAKOWIE

WARSZSZTATY Z  BAJKOTERAPII

Dnia 24 października 2019r. nasze przedszkolaki pojadą na wycieczkę do Biblioteki Publicznej w Krakowie na WARSZTATY Z BAKOTERAPII.

ZAPRASZAMY!

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI

Dnia  25 września (środa) 2019r. o godz. 18.00. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci zapisanych do naszego przedszkola dotyczące organizacji nowego roku przedszkolnego 2019/20.

Harmonogram:

- spotkanie z  dyrekcją i wychowawcami

- spotkanie w grupach z wychowawcami

Serdecznie zapraszamy!

Znalezione obrazy dla zapytania przedszkole obrazki animowane

SZANOWNI  PAŃSTWO

Informujemy, że od maja 2018 r. nasze Przedszkole z Żłobek w posiłki będzie zaopatrywała firma cateringowa „EXTRIM” Arkadiusz Muszyński, ul. Turniejowa 73F/30, 30-619 Kraków.

Cena posiłków pozostaje bez zmian - 13 zł.