Strefa rodzica

Witamy w strefie rodzica!

Tutaj znajdą Państwo wszelkie dokumenty i informacje dotyczące naszego przedszkola.
Zachęcamy również do skorzystania z porad dla rodziców dostępnych w menu po prawej stronie strony.

Klauzula informacyjna - przetwarzanie danych osobowych

Ankieta_informacyjna.doc

WARSZTATY RODZINNE „ JESIENNE KOMPOZYCJE”

Serdecznie zapraszamy Rodziców naszych przedszkolaków na WARSZTATY  RODZINNE, które odbędą się dnia 16.10.2018r.( wtorek) o godz. 11.00.w naszym przedszkolu.

Będziemy robić piękne kompozycje jesienne z darów jesieni.

Prosimy o przyniesienie   przez  wszystkie dzieci   potrzebnych materiałów takich jak: kolorowe liście, jarzębina, owoce , gałązki, kasztany, żołędzie, wrzosy,  wydrążona dynia , duży ziemniak albo gąbka florystyczna, itp.

Prace wykonane  na  warsztatach rodzinnych  wezmą udział w Konkursie                                                      „ Najpiękniejsza jesienna kompozycja"

Znalezione obrazy dla zapytania dekoracje jesienne obrazki

KUBUSIOWE PRZEDSZKOLAKI I CZYSTE POWIETRZE

Dnia 15.10.2018r. o godz. 10.30. w naszym przedszkolu odbędzie się uroczysta akcja ekologiczna

„KUBUSIOWE PRZEDSZKOLAKI I CZYSTE POWIETRZE”

Zapraszamy do wspólnej zabawy !

Znalezione obrazy dla zapytania pasowanie na przedszkolaka obrazki

Serdecznie zapraszamy Rodziców na uroczystość

PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA,

która odbędzie się dnia 18 października 2018r. (czwartek) o godz. 15.30.

Dyrekcja, nauczyciele, dzieci.

Akcja Plastikowa Butelka Zwrotna

Informujemy, że dnia 23 października 2018 o godz. 9.30. odbędzie się uroczyste losowanie nagród przez dzieci, które biorą udział w w/w akcji.

Prosimy o przyniesienie w tym dniu do przedszkola zgromadzonych plastikowych butelek ( podpisany worek z podaną ilością butelek).

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Wycieczka do Muzeum Etnograficznego

w Krakowie

Dnia 12 października 2018r. dzieci z naszego przedszkola wybiorą się na wycieczkę do Muzeum Etnograficznego w Krakowie na warsztaty

pt.” Laboratorium zabawy”.

Szczegóły u wychowawców.

Zapraszamy.

Znalezione obrazy dla zapytania dzieci na wycieczce obrazki

Akcja ogólnopolska  - „Plastikowa Butelka Zwrotna”

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Plastikowa Butelka Zwrotna”.

Celem tej akcji jest stworzenie oddolnego ruchu społecznego, którego postulatem jest wprowadzenie 10 groszowej kaucji za plastikowe butelki, bez względu na wielkość, tak jak jest w wielu państwach Europy i Świata. Co roku miliony butelek PET trafia do lasów lub do pieców węglowych a niewielka kaucja może zatrzymać ten proces

Każde dziecko, które w określonym, ustalonym wcześniej dniu, przyniesie do przedszkola  pustą, czystą butelkę PET, będzie mogło wziąć udział w losowaniu nagród.

Jedna butelka to jeden los, ale 10 butelek to dwa losy a 100 butelek, bez względu na wielkość to trzy losy (butelki mogą być zgniecione). 100 butelek to niby dużo, ale plastik otacza nas wszędzie. Z małą pomocą dziadków i sąsiadów można je zebrać w ciągu tygodnia.

Wszystkie nasze przedszkolaki oraz ich rodziców zachęcamy do udziału w akcji.

.

Znalezione obrazy dla zapytania plastikowa butelka recykling obrazki

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI

Dnia  03 września (poniedziałek) 2018r. o godz. 18.00. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci zapisanych do naszego przedszkola dotyczące organizacji nowego roku przedszkolnego 2018/19.

Harmonogram:

- spotkanie z  dyrekcją i wychowawcami

- spotkanie w grupach z wychowawcami

Serdecznie zapraszamy!

Znalezione obrazy dla zapytania przedszkole obrazki animowane

SZANOWNI  PAŃSTWO

Informujemy, że od maja 2018 r. nasze Przedszkole z Żłobek w posiłki będzie zaopatrywała firma cateringowa „EXTRIM” Arkadiusz Muszyński, ul. Turniejowa 73F/30, 30-619 Kraków.

Cena posiłków pozostaje bez zmian - 13 zł.